KONOBARI KAO ZVIJEZDE

TUŠ i u sljedećoj školskoj godini nastavlja projekt Umijeće posluživanja -Konobari kao zvijezde.

U petak je u školskom praktikumu za posluživanje održana svečana podjela svjedodžbi završnih razreda iz programa konobar.

Tom su prilikom mlađi kolege, učenici iz prvih i drugih konobarskih razreda iznenadili svoje "odlazeće" kolege zvijezde koktelima koje su zajednički osmišljavali u proteklom razdoblju u sklopu projekta Umijeće posluživanja - Konobari kao zvijezde pod budnim okom svojih mentora Renate Polegubić Vlaše i Nikole Nimca.

Konobari maturanti odlaze u svijet rada, a svoje "zvjezdano" mjesto prepuštaju upravo ovim svojim mlađim kolegama jer "show must go on"!

U TUŠ-u  se i dalje držimo stare izreke "Samo gospoda mogu poslužiti gospodu" i nastavljamo vraćati stari sjaj ovom u principu zaista sjajnom zanimanju.

objavio: Ljiljana Jelčić Brajković   datum: 29. 6. 2020.