> Ponude
Javni poziv

ODLUKA O IZBORU TURISTIČKE AGENCIJE ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE "Izlet u Italiju - Gardaland" u školskoj godini 2023./2024. (Javni poziv broj 02/2024)

Kao najpovoljnija ponuda za provođenje izvanučioničke nastave "Izlet u Italiju - Gardaland" u školskoj godini 2023./2024., a temeljem javnog poziva broj: 02/2024., objavljenog na mrežnim stranicama Škole, odabrana je ponuda turističke agencije DESTINATIONS F-TOURS d.o.o., Split.

Odluka se nalazi u priloženim dokumentima.

OBAVIJEST SUDIONICIMA I PODNOSITELJIMA PONUDA (Javni poziv broj 02/2024)

Poštovani predstavnici turističkih agencija,

Roditeljski sastanak na kojem će nazočiti predstavnici odabranih agencija održat će se u TURISTIČKO - UGOSTITELJSKOJ ŠKOLI ŠIBENIK, 4. ožujka 2024.god. (ponedjeljak) u 19:00 sati.

Sadržaj obavijesti pronaći ćete u priloženim dokumentima.

JAVNI POZIV 02/2024. ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE

Poštovani predstavnici turističkih agencija,

ovim putem pozivamo Vas na dostavu ponude za organizaciju i provedbu višednevne učioničke nastave učenika 2.G i 2.H  razreda TURISTIČKO-UGOSTITELJSKE ŠKOLE ŠIBENIK.

Molimo Vas da na temelju priloženog obrasca dostavite Vašu ponudu isključivo na adresu elektroničke pošte: tus@si.ht.hr

Rok za dostavu ponuda je: 19.02.2024. godine do 13,00 sati.

Otvaranje ponuda održat će se u školi dana:  22.02.2024 u 10,00 sati.

OBRAZAC POZIVA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE NALAZI SE U PRILOŽENIM DOKUMENTIMA.

ODLUKA O IZBORU TURISTIČKE AGENCIJE ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE "školska ekskurzija-Španjolska" u školskoj godini 2023./2024. (Javni poziv broj 01/2024)

Kao najpovoljnija ponuda za provođenje izvanučioničke nastave "školska ekskurzija-Španjolska" u školskoj godini 2023./2024., a temeljem javnog poziva broj: 01/2024., objavljenog na mrežnim stranicama Škole, odabrana je ponuda turističke agencije DESTINATIONS F-TOURS d.o.o., Split.

Odluka se nalazi u priloženim dokumentima.

OBAVIJEST SUDIONICIMA I PODNOSITELJIMA PONUDA (Javni poziv broj 01/2024)

Poštovani predstavnici turističkih agencija,

Roditeljski sastanak na kojem će nazočiti predstavnici odabranih agencija održat će se u TURISTIČKO - UGOSTITELJSKOJ ŠKOLI ŠIBENIK, 4. ožujka 2024.god. (ponedjeljak) u 18:30 sati.

Sadržaj obavijesti pronaći ćete u priloženim dokumentima.

JAVNI POZIV 01/2024. ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE

Poštovani predstavnici turističkih agencija,

ovim putem pozivamo Vas na dostavu ponude za organizaciju i provedbu višednevne učioničke nastave učenika 2.E, 2.F i 3.G  razreda TURISTIČKO - UGOSTITELJSKE ŠKOLE ŠIBENIK.

Rok za dostavu ponuda je: 13.02.2024. godine do 13,00 sati.

Otvaranje ponuda održat će se u školi dana:  21.02.2024 u 09,45 sati.

=======================================================

> Ponude