Rotary klub je otvorio natjecaj za STEM stipendije. Na sljedecem linku su sve informacije i uvjeti natjecaja:

Dragi učenici srednjih škola!

Pozivamo vas da se prijavite za našu STEM stipendiju! Uvjete pročitajte u tekstu Natječaja.

Rotary E-klub Hrvatska ima u svom fokusu poticanje obrazovanja mladih za poslove budućnosti te promicanje tehnologije, digitalizacije i znanosti.

Naša stipendija namijenjena je perspektivnim učenicima srednjih škola koji dolaze iz ruralnih područja ili manjih mjesta u Republici Hrvatskoj, a istakli su se na natjecanjima iz STEM područja (prirodoslovne znanosti, tehnologija uključujući informatiku i robotiku, inženjerstvo i matematika).

Ukoliko imate pitanje vezano za STEM stipendije pišite nam na: stipendije@rotary-eclub.h

Sretno!

Stipendiranje učenika dio je dugoročnog projekta Rotary E-kluba Hrvatska pod nazivom raSTEMo! Više o projektu raSTEMo!

Rotary E-klub Hrvatska

Praška 2, 10 000, Zagreb, Hrvatska