Treće mjesto na državnom Worldskills natjecanju

Autor: Maja Šintić, 23. 5. 2023.

Na državnom natjecanju  Worldskills Croatia 2023. održanom u Zagrebu od 10.5. – 12. 5.učenica 4.G razreda ( Hotelijersko- turistički tehničar ) KATARINA BADŽIM osvojila je visoko 3. mjesto u disciplini Predstavljanje turističke destinacije. Mentorice su bile profesorica struke Božena Bralić i profesorica Engleskog jezika Vladimira Cvitanović Čenić.

Čestitamo učenici i mentoricama na osvojenoj bronci!

Učenica 4. G razreda ( Hotelijersko-turistički tehničar ) EMA MRČELA pod mentorstvom profesora Ante Nakića u disciplini Poslovanje recepcije zauzela je 9. mjesto.

Učenik 3. E razreda ( konobar ) NIKO ŠUPE pod mentorstvom profesora Nikole Nimca u disciplini Ugostiteljsko posluživanje zauzeo je 8. mjesto.

Izuzetno smo ponosni na uspjeh naših učenika i mentora!