Odluka o upisu učenika u I.razred  srednje škole u školskoj godini 2020./2021. nalazi se na slijedećoj poveznici:

PLAN UPISA ZA ŠKOLSKU GODINU 2020./2021.

- Hotelijersko-turistički tehničar (4 god.)-1 razredni odjel-26 učenika

- Konobar (3 god.) - 1,5 razredni odjel - 33 učenika

- Kuhar (3 god.) - 1,5 razredni odjel - 33 učenika

U prilozima se nalazi Natječaj za upis učenika u prve razrede u školskoj godini 2020./2021.

NAPOMENA: Dodatna provjera znanja iz engleskog jezika koja se održava 13. srpnja 2020. za zanimanje hotelijersko-turistički tehničar odnosi se na učenike koji nisu učili engleski jezik kao prvi strani jezik u osnovnoj školi.

Hrvatski zavod za zapošljavanje - Područni ured Šibenik, financirati će liječnički pregled i izdavanje svjedodžbe  medicine rada. Prije odlaska na pregled potrebno je u Zavodu (Matije Gupca 42 A) I. kat, sobe 20 ili 21 podići uputnicu. Pregled s ovom uputnicom obavlja se u Ustanovi za zdravstvenu skrb Kristofor (Stjepana Radića 137A). Za uputnicu je potrebno imati OIB učenika.

Pregledi i svjedodžbe su potrebni  učenicima koji se upisuju u prvi razred srednje škole za zanimanje kuhar.

Za zanimanja konobar i hotelijersko-turistički tehničar potrebno je donijeti liječničku potvrdu školskog liječnika.