HUMANITARNA AKCIJA " TVOJE MALO NEKOME JE PUNO "

Unatoč pandemiji Turističko-ugostiteljska škola zajedno s Medicinskom školom sudjelovala je u humanitarnoj akciji prikupljanja sredstava za pet siromašnih obitelji uglavnom s malom djecom. Humanitarna akcija se odvila u suradnji s Caritasom Šibenske biskupije a u njoj su sudjelovali učenici, nastavnici, ravnateljica, asistenti u nastavi i stručna služba škole. Cijelu humanitarnu akciju vodila je vjeroučiteljica č.s. Elizabeta Glasnović koja je s ravnateljem Caritasa i učenicama poštujući sve epidemiološke mjere prikupljena sredstva odnijela u potrebite obitelji.

Nadamo se da je to „ malo „ ovim obiteljima zaista bilo puno te da će se ovakve i slične humanitarne akcije provoditi i dalje kako bi pomogli potrebitim obiteljima.

objavio: Ljiljana Jelčić Brajković   datum: 20. 11. 2020.