DANI KRUHA

Autor: Ljiljana Jelčić Brajković, 22. 10. 2020.

U našoj školi danas smo zbog epidemiološke situacije na drugačiji način obilježili Dane kruha- zahvalnost za plodove zemlje.

Prijašnjih godina smo u holu škole postavili izložbu te su učenici sudjelovali u izradi pekarskih proizvoda i uz druženje bismo proslavili Dane kruha.

Danas, zbog epidemiološke situacije i da bi izbjegli međusobni kontakt učenika nastavnica Sanja Ivanović je s učenicima kuharima 3. I , 3. F i 2. F razreda ispekla za sve učenike kiflice slatke i slane koje će uz suhe smokve učenici konobari podijeliti  po razredima učenicima.

Na taj način smo obilježili Dane kruha – zahvalnost za plodove zemlje.