UČENICI KAO TURISTIČKI VODIČI

Autor: Ante Nakić, 12. 7. 2020.

· U suradnji sa TZ grada Šibenika i Udruge turističkih vodiča Mihovil Šibenik učenici Turističko-ugostiteljske škole Šibenik, smjera hotelijersko-turistički tehničar (HTT) poklonit će na dar svome gradu nove turističke rute! Procjenu i ocjenu uspješnosti na kraju prezentacije vođenja dat će mentori iz naše Udruge i TZ grada Šibenika.
Želja Turističko-ugostiteljske škole je dati doprinos kulturnoj ponudi grada i prezentirati vještine učenika iz HTT programa.
Učenici će demonstrirati vođenje grupe gostiju kao zadatak u okviru izvođenja praktične nastave i stručne prakse.
❗Čekamo vas na Poljani 14.7 u 10:00 sati. Pridružiti se možete jednoj od tri rute.
1. ruta: „Boula satkana od pjesme“ – učenica Iva Bačić / mentor Irena Kuač
2. ruta: „Nemojte nas zaboraviti“ – ruta poznatih Šibenčana – učenica Karmen Aleksić / mentor Antonia Slamić
3. ruta: „Šibenski detalji kakvih nigdi nima“ – učenik Domagoj Badžim / mentor Tina Biluš
Vidimo se!