UGLEDNI FIZIČAR SA SVEUČILIŠTA COLUMBUS PROF.DR.SC.ZDESLAV HREPIĆ ODRŽAO PREDAVANJE U NAŠOJ ŠKOLI

Prof.dr.sc. ZDESLAV HREPIĆ sa Sveučilišta Columbus održao je predavanje u Turističko-ugostiteljskoj školi Šibenik 21. lipnja 2019.

Profesor fizike na američkom sveučilištu Columbus održao je predavanje na temu : Obrazovne reforme u SAD-u proteklih pola stoljeća : ciljevi, rezultati te pouke koje je moguće razmatrati u kontekstu hrvatskoga obrazovnog sustava.

Naziv predavanja sveučilišnog profesora fizike Zdeslava Hrepića u Turističko-ugostiteljskoj školi je PRIRODA USPJEHA -zakoni fizike kao modeli osobnog rasta i uspjeha.

Predavanje je bilo izrazito edukativno, zanimljivo i poučno u kojem je prof.dr.sc. Zdeslav Hrepić kao fizičar objasnio kako razumjeti i primijeniti načine djelovanja u fizici na svakodnevni život, učenje i djelovanje: „ Gusjenica nikad ne može znati kako je biti leptir dok ne prođe transformaciju „ – riječi su uglednog sveučilišnog prof.dr.sc. Zdeslava Hrepića.

objavio: Ljiljana Jelčić Brajković   datum: 22. 6. 2019.