PONOSNI SMO NA NAŠU PROFESORICU VIŠNJU JURAS

Odjel za francuske i frankofonske studije Sveučilišta u Zadru zahvaljuje se našoj profesorici francuskog jezika Višnji Juras na trudu uloženom u nastavu francuskog jezika i na njezinim izvrsnim učenicima koji već tradicionalno dolaze studirati francuski jezik, te su pokazali odlično znanje francuskog jezika koje su stekli školovanjem u Turističko – ugostiteljskoj školi Šibenik na nastavi kod profesorice Višnje Juras.

Njezin vrstan rad ogleda se jednako i u nastavi talijanskog jezika što potvrđuje i osvajanje 1. mjesta na državnom natjecanju iz talijanskog jezika odnosno primanje ovogodišnjeg priznanja Oskar znanja za učenike i nastavnike, mentore na državnom natjecanju.

Ponosni smo na našu profesoricu, njezin trud i rad s učenicima na nastavi francuskog i talijanskog jezika.

Velike čestitke učenicima koji su iz naše škole izašli obogaćeni znanjem i nastavili studirati strane jezike.

objavio: Ljiljana Jelčić Brajković   datum: 18. 6. 2019.