BOŽIĆNI HUMANITARNI SAJAM

U četvrtak, 20. prosinca 2018. tijekom produženog velikog odmora u holu naše škole održao se božićni sajam i humanitarna akcija.

Učenici kuhari prvih, drugih i trećih razreda sa svojim nastavnicama ispekli su ukusne kolače i fritule. Učenici konobari prvog i trećeg razreda posluživali su slastice. U ukrašavanju škole i izradi ukrasa sudjelovali su učenici prvog, drugog i trećeg razreda.

Cijeli Božićni humanitarni sajam popraćen je našim školskim Zborom koji je odličnim pjesmama uveličao veselo, toplo i ugodno blagdansko druženje u školi.

Svi učenici, nastavnici, djelatnici škole i članovi Vijeća roditelja kupnjom kolača i ukrasa donirali su novac u humanitarne svrhe.

Božićni humanitarni sajam protekao je u veselom, toplom i ugodnom druženju pod vodstvom profesorice Danijele Mikulandra i ostalih vrijednih nastavnika i učenika.

objavio: Ljiljana Jelčić Brajković   datum: 21. 12. 2018.