HUMANITARNA PRIREDBA U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Ljiljana Jelčić Brajković, 23. 12. 2021.

Zadnji dan prvog polugoodišta u Turističko-ugostiteljskoj školi Šibenik održan je humanitarni sajam za djevojčicu Kiaru Goršić.

Učenici su na štandovima izložili kolače i božićne ukrase. Štand učenika 3.G razreda proglašen je najboljim. Učenici su se natjecali u piciginu i najbolji su bili učenici 3.G razreda. Održan je kviz učenika i najbolji su bili učenici 3.G razreda. Birao se i najbolji učenik škole, a to je učenica 3.G razreda Katarina Badžim. U kategoriji najboljeg nastavnika izabrane su profesorice Sabina Baranović i Danijela Badžim.

Zahvaljujemo se svima koji su sudjelovali u organizaciji ove humanitarne akcije!