SHOW COOKING UČENIKA 2.I RAZREDA

Autor: Ljiljana Jelčić Brajković, 22. 12. 2021.

Suradnja nastavnice kuharstva Biserke Šmit i 2.I razreda smjer kuhar s njihovom razrednicom Vedranom Neralić Strugačevac  je danas provela ukusan show cooking projekt pod nazivom „ A traditional English dish – Fish and chips.“

Učenici Valentina Vunić, Helena Pletković, Petar Morić i Marijana Morić su uživo u predvorju škole pripremali tradicionalno britansko jelo „ Fish and chips“, dok su učenice Paula Vunić i Luca Slamić pripremale i posluživale obroke.

Osim što su se učenici 2.I razreda usavršavali u svojim kulinarskim umijećima, također su i naučili vokabular  engleskog jezika i proceduru pripremanja i kuhanja fileta pohanog oslića i pečenih krumpirića.

Hvala svima na trudu i radu!